Dětská agentura Kroužky, s.r.o.

Kamarád vědec pro dětský kroužek

  • na pohlaví nezáleží10

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
180Kč / hod

Pracovní náplň

Pořádáme kroužky Vědecké pokusy a Malého badatele, které se konají na školách po celé Praze.

A pro tyto kroužky hledáme lektory/ky, kteří děti provedou světem přírodních zákonů pomocí jednoduchých pokusů a trochy užitečné teorie. Máme připravené metodiky, podle kterých můžou lektoři kroužky jednoduše vést.

Takže pokud máš rád děti a nebojíš se nových věcí, dej nám o sobě vědět.

Momentálně jsou pro vedení kroužků volné tyto lokality:

Nové Město, Podolí, Záběhlice, Stodůlky, Radlice, Lipence, Stodůlky, Bohnice, Střížkov, Letňany, Horní Počernice, Hloubětín, Běchovice, Strašnice, Štěrboholy, Holešovice.

Kroužky probíhají ve všedních dnech v časech mezi 13.00 až 17.00 hod. Doba trvání jedné lekce je od 45 do 90 minut, podle druhu kroužku. Takže můžete učit např. každé pondělí od 15.00 do 16.00 hod.

Nabízíme

- smlouvu na DPP nebo ŽL;
- volbu dní, místa i času práce podle tvých možností;
- zdarma akreditovaná školení MŠMT, vč. pedagogického minima;
- mzdu 180 - 500 Kč/lekce (záleží na délce a lokalitě kroužku);
- pomůcky i metodiky ke kroužku;
- bohatou praxi s dětmi.

Jako bonus za dobrou práci získáš partu prcků, kteří se na Tebe budou moc těšit, uznání spokojených rodičů a naše reference pro Tvého budoucího zaměstnavatele, či potvrzení o praxi pro Tvé další studium.

Máme také funkční zázemí pro lektory v podobě zkušených metodiků, kteří Ti vždy poradí, pomůžou nebo naučí to, co budeš potřebovat.

Přidej se k našemu nadšenému týmu a zažij super brigádu, na kterou budeš dlouhé roky vzpomínat. :-)

Ozveme se Ti obratem!
Tým Kroužky

Požadujeme

- věk 18+;
- trestní bezúhonnost;
- zodpovědnost a spolehlivost;
- tělesnou i psychickou odolnost (děti jsou akční, chce to výdrž).

Lokalita brigády

Praha i okolí