Kosmetika HB s.r.o.

Asistentka eshopu

  • žena1
  • Vysoká škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě

Pracovní náplň

Baví tě kosmetika? Hledáš pestrou práci, kde dostaneš prostor uplatňovat své nápady a učit se novým věcem? My zase hledáme motivovanou kolegyni do našeho rostoucího týmu v Praze. Jsme mezinárodní společnost se sídlem v České republice, zabývající se dovozem kosmetických výrobků z Izraele. Hledáme asistentku do eshopu, kde budeš součástí příjemného kolektivu. Tato práce je vhodná pro studentku vysoké školy.

Co bude tvá práce obnášet:
• komunikace se zákazníky osobně i telefonicky
• administrativní činnost eshopu a dalších souvisejících věcí s ním
• správa chodu kanceláře
• péče o zákazníky
• znalost nabízených voňavých produktů, které můžeš vyzkoušet v praxi

Nabízíme

Co nabízíme:
• zajímavou práci v kosmetickém odvětví
• různorodou pracovní náplň
• cenné pracovní a odborné zkušenosti
• přátelské pracovní prostředí a ochotný tým kolegů
• hezkou designovou kancelář s úžasným výhledem přímo na metru A v Hradčanská Office Center

Požadujeme

Co očekáváme:
• podnikavost a proaktivní přístup k práci, schopnost učit se novým věcem
• pečlivost
• nadšení pro kosmetiku
• požadujeme plynulou češtinu
• milé vystupování osobně i po telefonu
• laskavý přístup k lidem a trpělivost
• uživatelské ovládání Microsoft Office a účetního systému Pohoda (ne nutností, ale výhodou)
• časová flexibilita

Pokud Tě naše nabídka zaujala, zašli nám svůj životopis a krátký motivační list. Pohovor s potencionálními kolegy se bude konat v sídle naší krásné kanceláře.

Znalosti

Vzdělání absolvent