Grafik(čka) - home office

CYBER GLOBAL s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží2
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
150Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme grafika a kodéra, který dokáže navrhovat a kódovat uživatelský interface webových aplikací.

Proč bys měl být kreativní?
Protože je čas se opřít do nápadů, které posuvají hranice inovací.

Proč bys měl dělat s námi?
Protože makáme na něčem, co je budoucnost digitálního světa. Můžeš se přiučit věci, které jsou Tvému zájmu blízké a rozšíří Tvé znalosti a dovednosti.

Co po Tobě budeme chtít?
Budeš naší pravou designovou rukou a mágem grafiky, po kterém zůstane grafický otisk výjimečnosti v našich přelomových inovacích.
Veškerá Tvá práce bude probíhat na softwarech Adobe (Indesign, Illustrator, apod.) anebo v programu, který máš rád.

Možnost práce z domova.
Základem bude Tvá práce z domova, kde jsi v klidu a máš tam tvořivý komfort, jaký máš rád.

Další informace o brigádě
Budeš tvořit design a grafiku inovativních mobilních aplikací, návrhů pro webové stránky a podklady pro marketingové kampaně na Facebooku a Instagramu. Vše, co v digitálním světě děláme, funguje až moc dobře - chceme tak projekt rozšířit do více zemí.
Celá práce Vám zabere maximálně pár hodin denně, 100% práce z domova
Fajn peníze ke studiu. Plat v hodinovce dle dohody a kvality práce.

Nabízíme

Výhodou
• aktuální zkušenosti v tvorbě grafiky
• grafická tvorba Facebook příspěvků a kampaní

Požadujeme

Požadujeme
• čas, spolehlivost
• plynulá digitální komunikace
• čistý a minimalistický design
• cit pro design
• sledování aktuálních trendů
• znalost html a css (ideálně less)
• návrh responzivního designu
• orientace v react js aplikaci (kvůli případné úpravě html a stylů)
• orientace v zabezpečení aplikace

Znalosti

Vzdělání student
IT znalostiÚroveň
Grafika
Úprava fotografií

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let

Lokalita brigády

Praha i okolí