Lektor vzdělávacích programů do MŠ a ZŠ

Do Světa
  • na pohlaví nezáleží2
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
300Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme lektory vzdělávacích programů pro předškolní děti ve školním roce 2019/2020. Nástup od října 2019.
Jedná se o programy se zdravotně sociální tématikou a jde o práci vždy pouze dopoledne ve všední dny, v některé z pražských mateřských škol. Počet odpracovaných dopolední v týdnu záleží na dohodě, ideálně 3-5x týdně.
Pro bližší informace a lepší představu se můžete podívat na naše webové stránky www.d-osveta.cz

Nabízíme

Nabízíme pohodovou, ale velmi kreativní práci s dětmi a odměnu 500 Kč za jeden program, který trvá cca 50 minut.
Práce je možná na ŽL nebo na DPP.

Požadujeme

Potřebujeme zájemce především spolehlivé, kreativní, s dobrou schopností zaujmout a jednat s dětmi, extrovertní, energické, s hereckým nadáním (ideálně i s hereckými zkušenostmi)
a výbornými vyjadřovacími a komunikačními schopnostmi.

Práce je ideální především pro studenty a maminky na nebo po mateřské dovolené.

Znalosti

Vzdělání student

Lokalita brigády

Praha i okolí