Ing. Jan Matoušek

Lektor/ka na doučování předmětů

  • žena20
  • muž20
  • na pohlaví nezáleží20
  • Vysoká škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
300Kč / hod

Pracovní náplň

Pro náš projekt na zprostředkování doučování hledáme další kvalitní lektory a doučovatele. Jednoduchá a bezplatná registrace na portálu, kde si sami přebíráte poptávky od klientů, které vám vyhovují. Můžete si také vytvořit vlastní lektorský profil a určit vlastní sazbu za doučování.
Doučování probíhá osobně v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Liberci, Plzni, ČB, HK a v Pardubicích nebo také online.

Nabízíme

Odměnu od 300 Kč/h, zázemí navštěvovaného portálu na zprostředkování doučování, klientskou podporu, férové jednání.

Požadujeme

Výbornou znalost daného oboru (školní předměty, jazyky, hudební nástroje...), spolehlivost, dobré komunikační schopnosti a proaktivitu, pedagogický talent, trestní bezúhonnost, přátelský a profesionální přístup.

Znalosti

Vzdělání student

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let