Support v půjčovně obytných vozů

Campiri
  • na pohlaví nezáleží1
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
140Kč / hod

Pracovní náplň

Jsme český startup Campiri zprostředkovávající půjčování obytných vozů v ČR.
Do našeho týmu hledáme nadšence do nezávislého cestování, který/á se bude s radostí starat o spokojenost zákazníků při půjčování obytných aut. Pokud rád/a komunikuješ s lidmi, preferuješ neformální prostředí, zajímá tě cestování a obytná auta, dej nám o sobě vědět. Hledáme k sobě někoho, kdo je pečlivý, bude pomáhat s přípravou obytňáků, jejich půjčováním klientům, s údržbou parkoviště a občasným rozvozem obytných aut po ČR a okolních státech. Máme tendenci růst rychle a hledáme někoho, kdo umí chytnout příležitost za pačesy a chce růst s námi :-). Práce je pro začátek vhodná jako part time.

Co tě u nás čeká?

Příprava a předání obytňáků zákazníkovi (příp. převzetí od zákazníka)
Občasná přeprava obytných aut
Základní servis obytných aut (základní úkony jako například výměna oleje, opravení jezdce v šuplíku, atd..)

Nabízíme

Co ti můžeme nabídnout?

Odpovídající finanční ohodnocení
IČO/DPP
Nástup ihned nebo dohodou

Požadujeme

Co by ti nemělo chybět?

Jsi nadšený cestovatel
Máš řidičák typu B
Baví tě komunikace s lidmi
Pracuješ efektivně a umíš si stanovit priority
Máš schopnost se samostatně rozhodovat při řešení běžných problémů
Angličtina výhodou

Znalosti

Vzdělání student