Sales Assistant RAY-BAN Reseller

Glaser Group s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží2
  • Střední škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
145Kč / hod

Pracovní náplň

Už 5 let se nám daří nabízet nejširší výběr brýlí Ray-Ban a Oakley v ČR, získali jsme označení - Ray-Ban i Oakley CERTIFIED PREMIUM RESELLER.
Hledáme brigádníka/brigádnici se zájmem o módu, sport a prodej.

Jako člen našeho týmu budeš zodpovědný/ná za reprezentaci značky a prvotřídní servis zákazníkům.

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení - kromě hodinové mzdy máš možnost získat i skvělé bonusové ohodnocení a soutěžit o brýle zdarma

- různorodou, týmovou a motivující práci v prosperující společnosti

- školení a práce se světovými luxusními značkami

- zaměstnanecké slevy

- práce v mladém kolektivu

- možnost práce 3 - 5 dní v týdnu

- nástup od 1. 6. 2018 - 1. 7. 2018

Požadujeme

Bez maturity to u nás nejde, neméně důležité jsou i dobré komunikační schopnosti v ČJ a základy AJ (další jazyk výhodou), zájem o práci, odpovědnost a pečlivost. Taky musíš vědět, co je to myš a klávesnice.

Znalosti

Vzdělání absolvent
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Tabulky (Excel)