Kosmetika HB s.r.o.

Obchodní zástupkyně do kosmetické firmy

  • žena1
  • Vysoká škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě

Pracovní náplň

Baví tě kosmetika? Hledáš pestrou práci, kde dostaneš prostor uplatňovat své nápady a učit se novým věcem? My zase hledáme motivovanou kolegyni do našeho rostoucího týmu v Praze. Jsme mezinárodní společnost se sídlem v České republice, zabývající se dovozem kosmetických výrobků z Izraele. Hledáme posilu do obchodního oddělení, kde budeš součástí příjemného kolektivu. Neboj, nejedná se o nátlakový prodej, který odrazuje i nás. Na nikoho netlačíme a zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

Co bude tvá práce obnášet:

tvorba reportů/zpráv o stavu projektů pro tým
péče o stávají zákazníky
kontaktování potenciálních klientů (emailem/telefonicky/osobně)
pravidelnou komunikaci s distributory a obchody
znalost nabízených voňavých produktů, které můžeš vyzkoušet v praxi
asistence při správě portfolia zákazníků

Nabízíme

Zajímavou práci v kosmetickém odvětví
Různorodou pracovní náplň a zajímavou klientelu
Cenné pracovní a odborné zkušenosti
Přátelské pracovní prostředí a ochotný tým kolegů
Hezkou designovou kancelář s úžasným výhledem přímo na metru A v Hradčanská Office Center
Mzdové podmínky budou probrány na pohovoru

Požadujeme

podnikavost a proaktivní přístup k práci, schopnost učit se novým věcem
nadšení pro kosmetiku
komunikační obratnost a dovednost přesvědčivě argumentovat
požadujeme plynulou češtinu
milé vystupování osobně i po telefonu
reprezentativní vzhled
laskavý přístup k lidem a trpělivost
uživatelské ovládání Microsoft Office
časová flexibilita (možno i student)

Pokud Tě naše nabídka zaujala, zašli nám svůj životopis a krátký motivační list. Pohovor s potencionálními kolegy se bude konat v sídle naší krásné kanceláře.

Znalosti

Vzdělání absolvent
IT znalostiÚroveň
Dokumenty (Word)
Tabulky (Excel)