‼️STAŇ SE HRDINOU OBCHODŮ S POTRAVINAMI ZA 130 KČ/HOD‼️

PROMOTERI.EU s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží5

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
130Kč / hod

Pracovní náplň

Vzhledem k aktuální situaci hledáme pomocný personál do KAUFLANDU pro udržení dostupnosti potravin pro veřejnost (doplňování zboží, výpomoc ve skladech, pokladny, činnosti zajišťující bezproblémový chod prodeje).

➡️ Lokalita: Vaše prodejna Kaufland - OPAVA KATEŘINKY

➡️Požadavky: věk 18+, perfektní zdravotní stav

➡️Pracovní doba: 7:00-15:30 nebo 14:00-22:30

➡️Odměna: 130 Kč

Máš zájem pomoci? Hlas se přes odkaz: https://www.promoteri.eu/promoter-nabidka/1867

Přihlášení je podmínkou dalších kroků. Po přihlášení Vás uvidíme v systému a budeme Vám volat.

🧐Potřebuješ se na něco doptat? Kontaktuj nás na emailu: nabor@promoteri.eu nebo kontaktuj naše koordinátory na tel.: 734 892 981, 730 806 072, 800 225 22

Nabízíme

130 Kč/h

Požadujeme

věk 18+