Perfect nutrition systems s.r.o.

Promo Hostess v OC Nový Smíchov

  • žena5
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
120Kč / hod

Pracovní náplň

Jsme firma zabývající se distribucí doplňků stravy a zdravé výživy a v současné době hledáme příjemné a komunikativní kolegyně na promo stánek do Obchodního centra Nový Smíchov v Praze.
K bezvadnému šéfovi potřebujeme pomocnou ruku na plný nebo zkrácený pracovní úvazek. Práce je vhodná pro studenty (například dálkového studia), pro maminky na rodičovské dovolené a vůbec pro ty, kteří rádi komunikují se zákazníky. Se vším Vás seznámíme a vše Vás naučíme.

Náplň práce:
- prezentace výrobků
- aktivní oslovování návštěvníků obchodního centra
- příprava ochutnávek z nabízeného sortimentu
- přijímaní hotovosti a výdej zboží

Nabízíme

- pohodovou práci v mladém kolektivu v centru Prahy
- flexibilní pracovní dobu mezi 9.00 – 21.00 hodin
- zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + bonusy z prodeje výrobků, výsledek je 120 - 150 Kč/hod.)

💎 Finanční ohodnocení: 120 Kč/hod Fix + provize z prodeje - je to na Vás!

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis.

Požadujeme

- komunikativní a proaktivní přístup
- příjemné vystupování
- prezentační schopnosti - seznamování zákazníků s produkty
- pozitivní naladění
- zodpovědnost, spolehlivost

Pracovní zkušenosti

Hosteska/PromotérMěsíc

Znalosti

Vzdělání absolvent

Věknad 18 let
Výškamin. 160 cm