Namleto, s.r.o.

Barist/ka, prodavač/ka

5. 10. 2021 - 30. 6. 2022
  • na pohlaví nezáleží1
  • Střední škola
  • angličtina
120Kč / hod

Pracovní náplň

Pro naši prodejnu pražené kávy s kafébarem hledáme prodavače/ku a zároveň baristu/ku. Zajímavá a samostatná práce v příjemném a voňavém prostředí, přímo na metru Kobylisy. Vhodná i po střední škole, jako přivýdělek nebo při studiu. Směny celodenní (8:30-18:00) nebo půldenní (do/od13:30), dle dohody v týmu.

Nabízíme

zajímavou práci s možností dalšího rozvoje
- zaškolení v oblasti kávy a přípravy kávy-nápoje (uděláme z Vás baristu/ku!)
- rozumné platové ohodnocení, zajímavé bonusy, čestvě praženou kávu, školení a zaměstnanecké výhody

Požadujeme

- sympatický vzhled a vystupování
- dobrou a zdvořilou komunikaci se zákazníky
- ochotu učit si novým věcem
- manuální zručnost a alespoň krapet obchodního ducha
- pracovní nasazení min 8 a max 20 hodin týdně, dle dohody

Znalosti

Vzdělání absolvent
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina