ForCamping s.r.o.

IT PODPORA

  • na pohlaví nezáleží1
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě

Pracovní náplň

Aktuálně rozšiřujeme tým a hledáme dalšího outdorového nadšence, který bude mít na starosti IT podporu pro kolegy v kanceláři, eshopu i na prodejnách. Nepotřebujeme dlouholetou praxi, pro nás je důležité, že tě IT baví a že se chceš naučit něco nového.

IT PODPORA

Co bude Tvojí pracovní náplní?
- instalace, konfigurace a správa firemní IT infrastruktury
- IT podpora pro celou firmu
- základní správa sítě a dalších síťových zařízení
- dohled nad provozem serverů, služeb a ERP systému
- datová analytika

Nabízíme

Těšit se u nás můžeš na:
- stabilní práci v rychle rostoucí firmě, která si zároveň zachovává přátelskou atmosféru mezi zaměstnanci, zákazníky i dodavateli
- motivující platové ohodnocení a pěkný balíček benefitů a zaměstnaneckých výhod
- firemní kulturu, která není svázána korporátními pravidly
- partu kolegů a budoucích kamarádů, kteří spolu rádi tráví i svůj volný čas
- možnost osobního rozvoje
- prostor pro realizaci tvých nápadů
- možnost nákupu outdoorového vybavení se zaměstnaneckými slevami

Pokud máš rád IT a baví Tě outdoor, přidej se k nám! Těšíme se na Tvůj životopis společně s informací, jaký máš vztah k outdooru a proč chceš u nás pracovat.

Požadujeme

Hledáme právě Tebe, pokud tě baví IT a navíc máš:
- zkušenosti s údržbou menší LAN a wi-fi sítě
- zkušenosti s údržbou výpočetní techniky
- manuální zručnost
- orientaci v IT terminologii a technologiích
- znalost konfigurace OS Windows
- ukončené SŠ vzdělání
- jsi samostatný, spolehlivý, zodpovědný a chceš se učit něco nového

Tvojí výhodou bude, pokud tě baví outdoor a navíc máš:
- znalost Unix systémů
- znalost HTML, CSS
- základní znalosti programování v PHP
- základní znalost MySQL
- zkušenost s Google produkty (Gmail, Google Apps)
- znalost ERP systémů

Znalosti

Vzdělání absolvent
IT znalostiÚroveň
Správa Windows
Programování
Relační Databáze (SQL)
Správa Linux