Administrativní a marketingová výpomoc / podpora při školení

23. 10. 2017 - 31. 12. 2018
ROTO střešní okna s.r.o.
  • žena1
100Kč / hod

Pracovní náplň

Roto je mezinárodně uznávaný výrobce střešních oken. Společnost ROTO střešní okna s.r.o. je dceřinou firmou tohoto mezinárodního koncernu. V současné době hledáme pro posílení našeho pracovního týmu vhodné kandidátky na dlouhodobou brigádu:

Administrativní a marketingová výpomoc / podpora při školení - pro studentky VŠ

• výpomoc v marketingovém oddělení
• administrativní podpora - zpracování pošty, scanování, archivace
• doplňování a evidence reklamních předmětů
• práce s MS Office (MS Excel a MS Word) a CRM
• organizace školení – administrativa, prezenční listiny, pokladna
• obsluha zákazníků během školení (občerstvení, úklid)

Nabízíme

dlouhodobá spolupráce
flexibilní pracovní doba (na dohodě) , 1 - 3x týdně
zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
získání zajímavých zkušeností
práci v menším a příjemném kolektivu

Požadujeme

• praxe v administrativě, jako hosteska výhodou
• flexibilita, spolehlivost, pravidelné docházení
• reprezentativní vzhled, komunikativní vystupování
• aktivní a pozitivní přístup k práci, samostatnost
• velmi dobrá znalost práce na PC (MS Excel a MS Word)

Znalosti

IT znalostiÚroveň
Dokumenty (Word)
Tabulky (Excel)