VEDLEJŠÍ PŘIVÝDĚLEK V CALL CENTRU - i 150 Kč/hod, volba směn

FORMICA Group, s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží5

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
150Kč / hod

Pracovní náplň

Do holešovického call centra přijmeme nového kolegy na pozici Telefonní specialista. Hledáme fajn kolegy i bez praxe s chutí telefonovat a docházkou alespoň 80 hodin měsíčně v libovolném plánování směn.

Náplní práce je:
* telefonické kontaktování stávajících a potencionálních klientů
* prezentace zajímavých produktů a služeb
* zpracování jednoduché administrativy na počítači

Nabízíme

Nabízíme:
* fixní mzdu + bonusy ve formě provizí z uzavřených objednávek po telefonu
* průměrný výdělek 150 Kč/hod
* soutěže a hry o hodnotné ceny
* flexibilní plánování docházky - možnost výběru směn Po až Pá v čase 8-20 hod nebo So v čase 10-18 hod
* zajištěné občerstvení na pracovišti
* neformální dress code
* dotované masáže přímo na pracovišti, zdarma fit centrum se saunou, terasa s posezením a stolním fotbálkem
* relax room s přístupem na internet
* účast na vzdělávání a získání certifikátu odbornosti
* přátelské kolektiv a příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu o brigádu stačí zaslat životopis nebo kontaktní údaje emailem a my Vás budeme telefonicky kontaktovat! :-)

www.formicagroup.cz

Požadujeme

Požadujeme:
* základní znalost práce na PC
* příjemný hlasový projev
* český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
* min. věk 17 let