Hledáme nové kolegy do party! Fix+provize

Conectart s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží10
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
100Kč / hod

Pracovní náplň

Jak u nás práce vypadá?
Rádi bychom přijali nové kolegy a kolegyně, kteří mají zájem o práci v pohodovém a přátelském kolektivu, rádi komunikují a učí se novým věcem v oblasti telemarketingu.

Nabízíme Vám práci, kde máte možnost se naučit nové věci a díky tomu si vydělat kolik chcete! A jak? Budete telefonicky kontaktovat naše zákazníky, starat se o jednoduchou administrativu a mluvit, mluvit, mluvit. 🙂

Nabízíme

Co od nás získáte?
Nastardardní nástupní mzdu 25 000 Kč + možnost neomezeného výdělku.
Práci, která z Vás udělá obchodníka a komunikačního guru.
Spolupráci na HPP, DPČ a DPP.
Na každý pracovní den stravenku v hodnotě 100 Kč.
Práci pouze v pracovním dnech.
Odměnu za doporučení kolegy 12 000 Kč.
Příjemné prostředí s kávou a čajem zdarma, pitným režimem, relax zónou mezi palmami a prima partou kolegů a kolegyň.
Mnoho benefitů jako je Multisport karta, 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, home office, firemní akce a večírky a mnoho dalšího.

Pokud máte zájem zašlete email rovnou s Vaším životopisem nebo nám zavolejte a domluvíme si schůzku, kde si popovídáme u šálku dobré kávy nebo čaje. Těším se na Vás! 🙂

Požadujeme

Co od Vás požadujeme?
Zkušenosti? NE! Během školení (to platíme my) Vás naučíme, vše co potřebujete k tomu, abyste si vydělali kolik chcete a stali se tak mistrem telemarketingu.

Dále pár drobností, které by Vám neměli chybět:

Český jazyk na úrovní rodilého mluvčího.
Radost z telefonování.
Chuť do práce a sebezdokonalování

Znalosti

Vzdělání student
IT znalostiÚroveň
Dokumenty (Word)
Tabulky (Excel)

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let