Kiddům z.s.

Vedoucí na příměstských táborech s LEGO Robotikou

Kiddům z.s.
  • na pohlaví nezáleží4

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
5.000

Pracovní náplň

Pro naše dětské vzdělávací centrum založené na LEGO Education programech hledáme instruktory letních příměstských táborů. Příměstské tábory probíhají v Praze a okolí (Praha 3, Praha 4, Praha 5, Dolní Břežany) vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hodin.

Máš rád LEGO a baví tě práce s dětmi? Pak je právě pro tebe tahle brigáda ideální.

Co tato brigáda obnáší?
Práce s dětským kolektivem ve věku od 4 do 14 let. Věkové skupiny 4-6 let, 6-8 let, 9-14 let, maximálně 12 dětí na jednoho lektora. Dopoledne LEGO Education program na který tě předem zaškolíme, odpoledne venkovní aktivity v parku.

V případě zájmu nám neváhej zaslat svůj životopis. Rádi se s tebou setkáme a probereme možnosti spolupráce.

Nabízíme

Zdarma školení, metodické materiály a pomůcky
Rozvoj pedagogických dovedností
Možnost výběru týdnů, které chcete odpracovat
Ohodnocení 5000 Kč/týden + bonusy až 1500 Kč/týden

Požadujeme

Věk minimálně 18 let
Trestní bezúhonnost
Zodpovědnost, pečlivost, dochvilnost
Kladný vztah k dětem
Zkušenosti s vedením dětského kolektivu
Účast na našem školení