IT technik - správa sítě

Seloc ICT Systems s.r.o.
  • muž1
  • Vysoká škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
150Kč / hod

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme junior správce sítě na 2-3 dny v týdnu, ideálně studenta VŠ (1 nebo 2. ročník). Jde nám v první řadě o spolehlivost a příjemné vystupování. Velmi rádi nového člena našeho týmu zaškolíme a seznámíme ho s novými technologiemi. U nás se rozhodně nebudete nudit, je zde prostor pro velkou míru seberealizace a rozvoje. Proto pokud Vás IT technologie a např. svět administrace serverů a uživatelského supportu zajímá, neváhejte se nám ozvat.

Nabízíme

Plat dle zkušeností
Další vzdělávání a certifikace na základě Vašich možností
Přijemný kolektiv
Rozvrhnutí práce do bloků/dnů
Možnost velké seberealizace

Požadujeme

Základní zkušenosti v oblasti správy LAN sítí
Znalost síťových prvků LAN - nastavování routerů, konfigurace firewallu a služeb (především pak TCP/IP,DNS,DHCP atd.)
Údržba a správa hardware a software klientských PC stanic
Základní znalost serverů na platformě Windows (W2008/W2012/W2016)
Orientace v doménových službách AD (přidávání nových účtů), základní serverové role: DNS, File, Print server atd.
Zkušenosti s praktickou výstavbou strukturované kabeláže (Patchpanely, krimpování kabelů, svařování optických vláken) velkou výhodou

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Správa Windows