Ambasador pro Elektra Cars

CreativeDock s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží1
  • Řidičský průkaz sk. B
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
130Kč / hod

Pracovní náplň

Pro náš projekt Elektra Cars hledáme šikovného studenta, kterého zajímají elektroauta a má kladný vztah k životnímu prostředí. Do týmu hledáme někoho, kdo bude mít na starost naše testovací jízdy po Praze. Budeš jezdit s našimi klienty po Praze - vyzvedneš si auto, pojedeš s klientem na testovací jízdu, po té zase auta předáš zpět.

Nabízíme

Práci ve startupu, kde nejsou žádná pravidla a procesy, ale jen parta nadšených lidí, které baví to, co dělají. Budeš mít možnost se podílet na něčem novém na českém trhu a kromě toho budeš jezdit v super BMW i3.

Požadujeme

Na prvním místě chceme, aby jsi byl pro elektroauta nadšený stejně jako my. Na druhém místě potřebujeme, aby jsi byl zodpovědný, samostatný a komunikativní s příjemným vystupováním, protože budeš mít na starost první osobní kontakt s klientem, kterého budeš muset naši službou zaujmout.

Znalosti

Řidičský průkazSkupina B
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina