Pracovník rozvážkové pizzerie

15. 11. 2017 - 31. 12. 2018
FORTYS PIZZA s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží20
95Kč / hod

Pracovní náplň

Jsme Fortys pizza, vyrábíme a rozvážíme pizzu zákazníkům až do domu. V dnešní době máme pobočku v Olomouci, Brně (3 pobočky), Ostravě, Hradci, Pardubicích a v Praze (2 pobočky). Nově se chystáme otevřít další 2 pobočky v Praze, a proto hledáme nové parťáky do týmu, kteří se nebrání práci, jsou týmový hráči a nebojí se jezdit autem po Praze. Pokud máš zájem stát se součástí našeho týmu, ozvi se!

Co bude tvým každodenním chlebem… nebo spíš pizzou?
- práce na přípravě, kompletaci a rozvozu našich produktů
- komunikace se zákazníky
- dodržování provozních standardů

Nabízíme

- nástup 95Kč/hod čistého
- HPP nebo DPČ
- možnost plánovat si směny dle TVÝCH časových možností
- možnost budovat kariéru
- strava zdarma

Požadujeme

Plácneme si, pokud:
- jsi flexibilní
- miluješ pizzu :)
- ohromuješ svým pracovním nasazením
- rozumíš zákazníkům
- aktivně řídíš alespoň 2 roky (ŘP skup. B), umíš si zkrotit skůtr nebo elektrokolo – pozice rozvozce

Lokalita brigády

Praha 2, 3 a 4