Magdalena Budínová

prodovačka

  • žena1
  • Střední škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
120Kč / hod

Pracovní náplň

Do našeho obchůdku v centru Prahy hledáme kolegyni na pozici prodavačka. Pokud si svoji směnu nechceš jen odstát, ale jsi kreativní a samostatná, tak hledáme právě Tebe.
Práce vhodná jak pro brigádníky (DPP)

Nabízíme

- perspektivní práce se zázemím rodinné importní firmy
- práce v atraktivním prostředí v zavedené prodejně v Pasáži Dlouhá
- fixní mzda + motivační odměna z prodeje
- sleva na kompletní sortiment naší nabídky

Požadujeme

- vynikající komunikativní schopnosti, příjemné vystupování
- flexibilita, loajalita a spolehlivost!!!
- kreativita – výzdoba obchodu a výloh, tvorba dárkových košů,
dárkové balení čokolád
- komunikativní znalost angličtiny
- nadšení a pozitivní vztah k sortimentu
- znalost historie a základy výroby čokolády, popřípadě ochota se naučit
- základní znalost práce na PC, orientace na sociálních sítích výhodou

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina