JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.

Asistent/asistentka v pracovní agentuře

  • na pohlaví nezáleží1
  • Střední škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
5.000Kč / měs

Pracovní náplň

Hledáme kolegu na pozici asistenta/asistentky HR oddělení v zavedené pracovní agentuře se sídlem v Brně. Jedná se o brigádu
v příjemném mladém kolektivu, volba směn dle Vašich časových možností, cca 15-20 hod./týdně, ideální pro studenta nebo studentku 1-4. ročníku VŠ, pouze dlouhodobá spolupráce, min. 1-2 roky.

Náplní práce je komunikace s klienty a brigádníky, registrace uchazeče a editace smluv, personální administrativa, vyplácení mezd, obsazování volných brigád, inzerce a správa komunikačních kanálů, aj.

Nabízíme

NABÍZÍME:

• teambuildingové akce, možnost zvýhodněných firemních tarifů

• práce v centru Brna, stabilní zaměstnání, můžeme potvrdit praxi

• získání spousty zkušeností v oblasti HR, administrativy a účetnictví

• fixní hodinovou mzdu + bonusový systém, který se zvyšuje v návaznosti s počtem odpracovaných hodin v daném měsíci

Požadujeme

POŽADUJEME:

• flexibilního, šikovného jedince, kterého naučíme spoustu zajímavých věcí

• dobrou znalost Word, Excel

• pečlivost, zodpovědnost

• odolnost vůči stresu

• komunikativnost

Znalosti

Vzdělání absolvent
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Dokumenty (Word)
Tabulky (Excel)