HLEDÁME BARMANKU PRO KAVÁRNU CAFE FRIDA V PRAZE KARLÍNĚ

ZOCALO s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží1
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
150Kč / hod

Pracovní náplň

Dobrý den, pokud se zajímate o kávu, o pivo, o pivní styly, o malé řemeslné pivovary, Máte už nějakou předchozí zkušenost s obsluhou, s přípravou kávy, tak hledáme právě Vás. Směny si plánujeme měsíc dopředu. Očekáváme 2-3 směny týdně. Směny jsou 8 hodinové. Dopolední nebo odpolední. Mzdu vyplácíme týdně. Prosím pošlete nám své CV. Děkujeme

Nabízíme

Požadujeme

Pracovní zkušenosti

Servírka/Číšník3 měsíce
Barman/ka3 měsíce

Znalosti

JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina