Christine Promo s. r. o.

Obchodní zástupce - pozice vhodná pro vysokoškoláky

  • na pohlaví nezáleží10
  • Vysoká škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
200Kč / hod

Pracovní náplň

Christine Promo s.r.o.
Jsme reklamní agentura se sídlem na Praze 4, zabývající se propagací a marketingovou činností. Zaměstnáváme spolupracovníky od 15 do 55 let. Hledáme do svého týmu vhodné komunikativní uchazeče, kteří se nebojí spolupráce s lidmi a chtějí si v budoucnu i třeba založit své vlastní podnikání.

Hledáme kosmetického prodejce pro českou firmu!!! – Christine Promo s.r.o.

Chceš si vydělat 100 000,- za 3 měsíce na své sny??
Nemáš praxi, ale jsi komunikativní, pracovitý a chceš pracovat s rodinném kolektivu? Tak hledáme právě tebe!!!

Pracujeme a chováme se ke svým zaměstnancům jinak než běžné firmy. Pracujeme s českou kosmetikou. Již mnoho snů jsme splnili ale ten Tvůj ještě ne. Rádi investujeme do rozvoje našich zaměstnanců.

Náplní práce je účast na promo akcích, veletrzích, prezentace produktů zákazníkům, získávání nových zákazníků, školení nových zaměstnanců, podávání informací o produktu a sběr názorů.

Vhodný kandidát by měl být komunikativní, spolehlivý a pracovitý, příjemného vzhledu a vystupování.

V naší firmě máme určité kariérní postupy a pomůžeme Ti k jejich dosažení. Každý měsíc máme jinou motivační soutěž (cesta na Mallorcu, Ibizu a do Dubaje) , cíle jsou předem určeny a za jejich splnění dostaneš odměnu dle Tvého výběru. Pracovní dobu si vybíráš sám dle Tvých možností. Stačí odpracovat jen 14 dní v měsíci.

Nabízíme

od počátku zajímavé mzdové ohodnocení

příjemnou pracovní atmosféru v motivovaném týmu

možnost kariérního růstu

pracovní doba 14 dní v měsíci

nástup ihned

Požadujeme

aktivní přístup

opravdový zájem pracovat v prodeji

komunikativnost a příjemné vystupování

praxe na obdobné pozici výhodou, není podmínkou

Flexibilitu, zodpovědnost, zájem o kosmetiku

řidičský průkaz výhodou, né však podmínkou

Znalosti

Vzdělání student

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let

Lokalita brigády

Praha i okolí