Hosteska/promotér

30. 5. 2019 - 29. 6. 2019
Squadra Production s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží10
140Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme hostesky/promotéry v rámci připravované akce pro společnost LEGO.
Náplň práce:
asistovaný prodej v prodejnách hraček v Praze a Kladně. Bude se jednat o „starání“ se o zákazníky s dětmi v prodejnách hraček, kterým promotéři/hostesky budou pomáhat vybrat nejlepší dárek – stavebnici pro dítě. Případně pomáhat rodičům, příbuzným s výběrem vhodné stavebnice Lego.
Termíny: 30.5. – 2.6. 2019 od čtvrtka do neděle (Praha, Kladno)
27.6 – 29.6. 2019 od čtvrtka do soboty (Praha)
Čas práce: čtvrtek, pátek 14:00 – 18:00 (platíme jako 5 hodin práce)
sobota + neděle : 10:00 – 18:00
Oblečení: svoje modré džíny, jednobarevné tenisky, od nás triko Lego dostanete na školení, případně bude na prodejně.
Povinné školení na centrále společnosti Lego ve čtvrtek, 23.5. od 15:30 (max. 2 hodinky)

Nabízíme

Zajímavou a zábavnou práci

Požadujeme

Příjemný a komunikativní projev

Lokalita brigády

Praha i okolí