research and development (brigáda zrušena)

Ústav teorie informace a automatizace AV ČR, v. v. i.
  • muž1
  • Vysoká škola
  • angličtina

Brigáda byla zrušena

Zaslat zprávu
190Kč / hod

Pracovní náplň

Pro řešení atraktivních úloh z oblasti vývoje elektronických systémů: převodníky, zpracování signálu, zpracování big dat, vývoj jednotek pro testování na jízdních simulátorech, hledáme studenta technického směru. Vhodné pro studenta vyššího ročníku, možno i student doktorského studia. Rozsah cca. 15 h týdně.

Nabízíme

• Práci v mladém kolektivu s moderním vybavením
• Vysokou míru samostatnosti
• Perspektivní a zajímavou práci
• Možnosti uplatnění po studiu

Požadujeme

• Schopnost komunikace v anglickém jazyce
• Schopnost týmové spolupráce
• Základní technické dovednosti, znalost mechatronických konstrukcí
• Pokročilá znalost informačních technologií a programování (C / C++)
• Pokročilá znalost v oblastech elektrotechniky a elektroniky (návrh plošných spojů, konstrukce a programování u-procesorů)

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Programování
Relační Databáze (SQL)
Tabulky (Excel)