Agentura Wenku s.r.o.

Instruktor animačních programů

  • na pohlaví nezáleží20
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu

Pracovní náplň

Jsme CK pro školy, náplní naší práce je tedy pořádání škol v přírodě, adaptačních kurzů, školních výletů či poznávacích zájezdů. Hledáme mladé nadšence, kteří se nebojí dětských kolektivů, rádi děti vedou, učí, ale hlavně baví. Hlavními sezónami jsou pro nás jaro a podzim.

Nabízíme

U nás máte možnost vybrat si takový objem práce, jaký vám vyhovuje díky našemu instruktorskému rozhraní. Dále nabízíme 550-1000 Kč za den na akci. Dalším velkým bonusem je možnost zapůjčení našeho materiálu pro soukromé účely mimo akce. Na akcích je pro nás samozřejmostí zajistit pro instruktory zdarma ubytování, dopravu z Prahy, stravu a nějaké to večerní občerstvení ;) V neposlední řadě nabízíme školení před každou sezónou a možnosti externího vzdělávání dotované Agenturou. Kafe u nás vaří šéf!

Požadujeme

Požadujeme pouze odvahu stoupnout si před třídu puberťáků a něco jim vyprávět :)

Znalosti

Vzdělání student

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let

Lokalita brigády

Praha i okolí