WAF-WAF s.r.o.

Hledáme kolegyně do Waf-Waf (od 110Kč/hod)

  • žena5

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
110Kč / hod

Pracovní náplň

Co Vás ve Waf-Waf čeká:

Náš koncept se zaměřuje na výrobu a přípravu vaflí, palčinek a lívanců či milkshake ve velmi originálním pojetí. Našim hlavním mottem je #radostprovsechny a to budeme očekávat i od Vás. Ať už připravujete naše produkty a nebo pracujete na pokladně a komunikujete se zákazníky.

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

Za brigádu Vám můžeme nabídnout nástupní mzdu 110Kč/hod (čistá mzda včetně bonusů za denní plnění), předpoklad je odpracovat cca. 60-100 hodin/měs. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci a také o to, že Vaše mzda bude růst, stejně jako naše rozšiřující se společnost a proto Vaše mzda i jako u brigádníka se může posunout až na 140kč/hod (čistého). Mzdu zvedáme po zapracování a pak vždy po odpracovaných měsících.

Dále také nabízíme nad rámec uvedené mzdy:
- pracovní oblečení
- bonusy za zaměstnance měsíce
- bonusy za pravidelné soutěže
- možnosti MultiSport Card
- pravidelné TeamBuilding aktivity

Další informace také na www.waf-waf.cz

Požadujeme

Koho hledáme do Waf-Waf?

Mladé ambiciózní kolegyně na brigádu a výpomoc, které by měli mít chuť podílet se na velmi úspěšném gastro konceptu, který má za cíl rozšíření do celé ČR a EU. Budeme očekávat pracovitou a milou osobu, která bude přínosem pro celý náš tým.

Výhodou bude, pokud budete mít zkušenosti z gastro provozu.