ForCamping s.r.o.

BRIGÁDNÍK DO SKLADU eshopu 4CAMPING.CZ

2. 5. 2019 - 31. 8. 2019
  • na pohlaví nezáleží10
100Kč / hod

Pracovní náplň

Sháníš akční brigádu na léto?
Chceš být stále v pohybu a pracovat v mladém a přátelském kolektivu? Máš vztah ke sportu a k turistice?
Pak hledáme právě Tebe!

Pro období 6.5. - 31.8. 2019 hledáme nové posily na pozici:

CO TĚ U NÁS ČEKÁ?
- sběr, kompletování, balení a příprava zásilek na expedici
- spolupráce s ostatními lidmi v týmu

Nabízíme

CO TI NABÍZÍME?
- čistou mzdu 100 Kč/hod + možnost měsíčních odměn dle tvého pracovního nasazení
- pružnou pracovní dobu včetně víkendů ( PO – NE, 8-18hod)
- možnost volit si docházku dle svých možností
- fyzicky nenáročnou práci
- pracoviště v Letňanech, sklad máme 5 min chůze od zastávky MHD Avia Letňany

Požadujeme

CO OD TEBE POŽADUJEME?
- spolehlivost, pracovitost
- možnost odpracovat alespoň 100hod/měsíc
- trestní bezúhonnost
- možnost chodit alespoň na 4 hod směny
- výhodou je zkušenost s podobnou činností