Podpora HR oddělení

BNP Paribas Cardif Services s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží1
  • Vysoká škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
170Kč / hod

Pracovní náplň

V Praze je Cardif centrálou pro Českou republiku, ale i pro dalších 5 států v rámci Střední Evropy. Proto nás kolegové z Headofficu často žádají o rozsáhlé reporty. Velká část tvých úkolů proto bude souviset s prací v MS Excelu, tak abys nám pomohl/a včas dát dohromady data pro kolegy z Headofficu v Paříži. Data je potřeba získat, zpracovat a zadat do reportu.
Základem dobře fungujícího HR je mít všechny pracovně-právní dokumenty v pořádku. Budeme proto potřebovat tvou pomoc například se zakládáním dokumentů do složek zaměstnanců nebo dalšími ad hoc úkoly spojeným s HR administrativou.
Jsme pojišťovna, která je úzce navázaná na mateřskou společnost - banku BNP Paribas. Každý zaměstnanec u nás tedy musí pravidelně procházet školeními v různých oblastech. Součástí tvé agendy proto bude přiřazovat povinná školení stávajícím nebo novým zaměstnancům, zadávat externí školení do systému a také hlídat jednotlivé deadliny.
Novou posilu chceme zapojit i do řady interních projektů ať už jako podporu v recruitmentu, employer brandingu nebo talentových programů pro naše zaměstnance.

Nabízíme

Dlouhodobou spolupráci na DPČ na 20 hodin týdně.
Samozřejmostí jsou benefity jako: stravenky, možnost účastnit se interních akcí (Dny zdraví, přednášky, dobrovolnické dny...), dobrá káva v kuchyňkách, slevy u našich partnerů...a další
Po domluvě možnost částečného z "home office".
Možnost nahlédnout pod pokličku HR a mnohému se přiučit.
Navíc kancelář s výhledem a fajn tým

Požadujeme

Neobejdeš se bez pokročilejší znalosti MS Excelu (kontingenční tabulky, S vyhledat, kombinované vzorce, porovnávání, analýzy atd.). Se „sumou“ a „copy paste“ si u nás nevystačíš.
Domluvíš se bez problémů anglicky (min. na úroveň B2).
Umíš být diskrétní a spolehlivost je tvou výsadou.
Nebojíš se samostatné a odpovědné práce, ani papírování okolo.
Při práci přemýšlíš a aktivně nacházíš cesty, jak usnadnit práci sobě i kolegům
Zkušenosti z oblasti HR jsou tvojí výhodou, ale nejsou podmínkou.
Jsi časově flexibilní a dokážeš nám věnovat min. 2 dny v týdnu.

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Tabulky (Excel)
Dokumenty (Word)

Lokalita brigády