Mluvená role v Tv - Honorováno (vhodné pro začátečníky)

29. 11. 2017 - 1. 12. 2017
MÉDEA STAR, s.r.o.
  • žena10
  • muž10
1.000Kč / hod

Pracovní náplň

Na natáčení oblíbeného pořadu Tv Barrandov hledáme více lidí různých věkových kategorií, kteří ještě NEÚČINKOVALI na Tv Barrandov.
Termíny natáčení:
29.11.2017
30.11.2017
1.12.2017
(Na obdobné natáčení ve dnech 29. a 30.11. vybíráme i uchazeče, kteří neúčinkovali na Tv Barrandov v posledních šesti měsících, je třeba ale uvést tuto informaci - měsíc/rok a pořad, ve kterém jsme účinkovali.)
Jedná se o mluvené role, ale jde o improvizaci, takže se neučíte žádný text, vhodné jako první herecká zkušenost!

Nabízíme

Role jsou honorovány 2000 - 3000 Kč a vypláceny v hotovosti hned po natáčení.
Doba natáčení je cca 3 hodiny.

Požadujeme

V případě zájmu nám zašlete svou aktuální fotografii, věk, jméno, telefonní číslo a datum, ve kterém máte čas natáčet.
Vybraným uchazečům se ozveme telefonicky.

V případě, že nemáte v uvedených termínech čas, ale máte zájem o kontaktování v dalších natáčecích termínech, můžete se u nás zaregistrovat a nastartovat tak svou hvězdnou kariéru na: http://star.medea.cz nebo sledovat nabídky na našem facebookovém profilu: https://www.facebook.com/agenturamedeaSTAR/

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let
Výška150 cm až 209 cm
Konfekční velikostXS až XXXL