Kolovna Koncept s.r.o.

Obsluha půjčovny a prodejny kol Kolovna

  • na pohlaví nezáleží2
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
110Kč / hod

Pracovní náplň

Zajímá Tě cyklistika, ať už horská, silniční či elektrokola? Pro naši půjčovnu a prodejnu Kolovna v pražské Troji hledáme nového kolegu, který je nejen sportovním nadšencem, ale dokáže být i zodpovědným a samostatným parťákem.

Hlavní náplní práce bude obsluha prodejny a půjčovny, péče o zákazníky – umět jim poradit s výběrem a pestrou nabídkou kol, elektrokol, cyklodoplňků a oblečení, starost o vzhled a čistotu vystavených produktů a prodejny.

Pokud máš pocit, že hledáme právě Tebe, tak nám zašli svůj životopis na adresu veronika.mokrosova@kolovna.com a my se Ti určitě ozveme!

Nabízíme

- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- staneš se důležitým členem našeho týmu Kolovna
- zodpovědnou práci s klienty
- motivující odměna úměrná pracovnímu nasazení
- příležitost pomoci vybudovat oblíbené místo pro cyklonadšence
- výrazné slevy a oblečení zdarma v rámci značek, které nabízíme
- možnost zapůjčení kol Bergamont na danou sezónu

Požadujeme

- zodpovědného, spolehlivého, samostatného parťáka
- znalost MS Office a chuť naučit se ovládat pokladní systém
- komunikativního a empatického nadšence pro sport s kladným vztahem k cyklistice
- znalost problematiky kol a elektrokol vítána, avšak není podmínkou

Znalosti

JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina