Hledáte lukrativní pracovní obor budoucnosti?

Hledáte lukrativní pracovní obor budoucnosti?

Energetická bilance a poradenství s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží15

Pracovní náplň

1. Komunikace s klienty a prezentace služeb naší společnosti.
2. Zjištění aktuálního stavu klienta a identifikace příležitostí.
3. Zajištění potřebných dat pro vypracování nabídky.
4. Vysvětlení nabídky a případné podepsání objednávky.
5. O všechny zbývající procesy (vč. zákaznické péče) se starají specialisté ve firmě.

Co je Nová energetika 4.0
Evropská unie (vč. České republiky) inovuje energetickou infrastrukturu se zaměřením na decentralizované zdroje energie a digitální technologie za účelem zvýšení produktivity, efektivity a udržitelnosti.
Nová energetika 4.0 se zabývá několika klíčovými trendy a inovacemi:
• Obnovitelné zdroje energie.
• Baterie – akumulace elektřiny pro odloženou spotřebu.
• Decentralizace, digitalizace a automatizace energetiky.
• Monitorování a řízení energetických systémů.
• Nástroje pro zvyšování stability sítě a spolehlivosti dodávek.
Cílem Nové energetiky 4.0 je vytvoření udržitelnějšího a flexibilnějšího energetického systému, který bude lépe přizpůsobený budoucím potřebám a výzvám, jako je změna klimatu a rostoucí poptávka po energiích.
Kdo jsme my
Energetické poradenství a kompletní dotační servis poskytujeme pod značkou Energetická bilance a DotaceOK více než 15 let a prošlo nám rukami přes 100 tisíc klientů (občanů, firem, měst a obcí).
Několik posledních let se plně soustředíme na přicházející změny v energetice, analyzujeme odběrná místa a navrhujeme nejoptimálnější energetický mix (maximální úspory, nejrychlejší návratnost investice a doporučení nejvhodnějších dodavatelů dle zvolených parametrů).
Naše činnost se neustále rozrůstá, a proto hledáme aktivní poradce, kteří se chtějí podílet na úspěchu naší činnosti a prodávat žádané (někdy i povinné) produkty podporované dotacemi.

Nabízíme

• Kvalitní vzdělávací program: Novým poradcům poskytujeme rekvalifikaci v oblasti Nové Energetiky 4.0. Naučíme vás nejnovějším technologiím, trendům a praktickým dovednostem potřebným pro úspěšnou kariéru v této dynamické oblasti.
• Profesionální podpora: Budete mít přístup ke zkušeným mentorům, kteří vám pomohou s vaším vzděláváním, poskytnou vám cennou zpětnou vazbu a podporu v průběhu celého procesu.
• Kariérní růst: Naše společnost si váží vašeho potenciálu a ambicí. Po absolvování rekvalifikace a prokázání vlastní aktivity budete mít možnost postupovat v rámci naší organizace a rozvíjet svou kariéru jako špičkový odborník v oblasti energetiky. Během 2-3 měsíců se stanete profesionálem v oboru Nové energetiky 4.0 a budete dostávat nabídky na další příležitosti k růstu (leadři, školitelé, prezentéři apod.).
• Podpora prodeje: Budete dostávat leady (kontakty na zájemce) ze svého okolí.
• Finanční jistota: Práce v tomto odvětví je nadstandardně ohodnocena, poradci vydělávají 80 až 250 tisíc Kč a více podle své aktivity a úspěšnosti prodeje.
• Svoboda: Pracujete s domova, s telefonem a online nástroji, případně jezdíte na schůzky. Sami si plánujete a organizuje svoji práci.

Rekvalifikujte se na poradce pro Novou energetiku 4.0 a staňte se součástí největší transformace energetiky od jejího vzniku. Jste-li plní energie a nadšení pro inovace v energetickém sektoru, pak je tato pozice pro vás jako stvořená.

Nezmeškejte příležitost stát se součástí revoluční změny v energetice. Pošlete nám svůj životopis (vč. fotografie) a začněte budovat svou úspěšnou kariéru jako poradce pro Novou Energetiku 4.0

Požadujeme

• Nadšence do nových technologií v energetickém odvětví, kterého baví komunikovat s lidmi.
• Aktivní a pozitivní poradce s přátelským vystupováním, kteří se nebojí akvizice nových klientů a májí „tah na branku“.
• Spolupráce na živnost – samostatný a odpovědný přístup, organizace vlastní práce a pre-sales aktivit.

Znalosti

IT znalostiÚroveň
Tabulky (Excel)

Konfekční údaje a věk

Věknad 18 let