Start pro VŠ studenty v Penzijní společnosti ČP! (brigáda zrušena)

xx
  • na pohlaví nezáleží1
  • Vysoká škola

Brigáda byla zrušena

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
130Kč / hod

Pracovní náplň

Penzijní společnost České pojišťovny se dlouhodobě profiluje jako lídr sektoru soukromého spoření na důchod v České republice, pečuje o více než 1,1 milionu klientů.

* Nehledáme chyby, netlačíme na délku hovoru, nestresujeme obchodními plány, jsme prostě jiní! :)
* Budeš řešit požadavky našich klientů na příchozí lince a my Tě naučíme jak na to!
* Díky tomu, že tvoříme prima tým, cítíme se v práci dobře a máme z ní radost.
* Podporujeme otevřenou komunikaci a důvěru.

Nabízíme

* Flexibilní brigádu s možností plánování směn na základě domluvy s vedoucím.
* Naučíš se pracovat s novými systémy, získáš naše know how pro práci s klientem, které využiješ i na budoucích pracovních pozicích.
* Kvalitní zaškolení, nehodíme tě "do vody" bez počáteční podpory.
* Zkušenost z velké společnosti a příjemné pracovní prostředí v moderní budově.
* Možnost dlouhodobé spolupráce a když tě to bude bavit, tak i KARIÉRNÍ RŮST napříč společností!
* Přátelské pracovní prostředí, které ti zpříjemní práci i den.
* U nás i brigádník dostane stravenky!

Zaujali jsme Tě? Zašli nám své CV. Těšíme se na Tebe.

Požadujeme

* Mít výbornou češtinu, jak mluvenou, tak i písemnou.
* Mít trpělivost a chuť poradit našim klientům s jeho potřebami.
* Být zodpovědný/á, mít chuť se učit novým věcem, samostatný/á.
* Práce na PC ti nedělá žádný problém.

Znalosti

Vzdělání student
IT znalostiÚroveň
Dokumenty (Word)
Tabulky (Excel)