Caffé Amato, s.r.o.

Obsluha v italské zmrzlinárně

  • na pohlaví nezáleží4
  • Střední škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
120Kč / hod

Pracovní náplň

Miluješ zmrzlinu a/nebo kávu?

Pak hledáme právě tebe!

Do našich dvou italských cukráren hledáme brigádníky pro dlouhodobou spolupráci.

Budeš prodávat skvělou zmrzlinu, testovat nové příchutě, připravovat italskou kávu a další nápoje, obsluhovat zákazníky i pracovat s pokladnou.

Vhodné pro studenty VŠ (min. 18 let), flexibilní pracovní doba, minimálně 2 - 3 x týdně, celodenní (9-20h) nebo odpolední (13-20h) směny, plánování směn dopředu.

Nabízíme

- Příjemné pracovní prostředí rodinné firmy
- Spropitné po směně
- Dlouhodobá spolupráce, plánování směn na měsíc dopředu
- Sleva na firemní produkty a denní dávka zmrzliny a kávy zdarma :o)

Požadujeme

- Prozákaznicky orientovaný přístup
- Optimista od přírody s úsměvem na tváři
- Zodpovědnost, čestnost a spolehlivost
- Komunikativní znalost angličtiny nutná, italština výhodou
- Zkušenosti s přípravou kávy výhodou

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina