ANONA a.s.

Obsluha na snídaně a bar ve 3*a 5* hotelu v centru.

ANONA a.s.
  • žena1
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
110Kč / hod

Pracovní náplň

Pro náš 3* hotel ( 70 pokojů ) a 5* hotel ( 29 pokojů ) v centru Prahy hledáme nového kolegu/ kolegyni na obsluhu na snídaně s nástupem od 1.12.2018.

Práce dle směn:

v 5* hotelu se pracuje od 6,00-14,30 ( snídaně ) nebo 8,00-12,00 ( snídaně ) a v ten samy den od 14,00-22,00 ( bar ).

v 3* hotelu od 6,00-14,30 nebo od 8,00-22,00 ( resp. 7,00-22,00 závisí od obsazenosti hotelu ).
Hotely jsou od sebe vzdáleny 5 minut chůze.

- příprava bufetu na snídaně , pracovní doba 6,00-14,30 nebo 8,00-12,00
- obsluha na baru 14,00-22,00
- obsluha hotelových hostů
- udržování čistoty a pořádku na pracovišti
- pracovní doba pondělí - pátek
- jedná se zhruba asi o 10 služeb do měsíce

Nabízíme

- možnost pracovat i na zkrácený úvazek nebo brigádně ( brigáda 110 Kč netto / hod. )

Požadujeme

- spolehlivost, flexibilitu, pečlivost
- znalost AJ, ČJ ( podmínkou ) , další jazyk výhodou
- příjemné vystupování
- potravinářský průkaz

Znalosti

JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina