Barista /ka v kavárně

ARTISAN TRADE s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží1
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
120Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme obsluhu (baristu/ku) do zavedené designové kavárny Artisan Café. Nabízíme skvělou lokalitu v centru, příjemné prostředí v historickém prostoru, dobré pracovní podmínky. Určitě Vám budou chutnat naše koláče, které pečeme ručně ve vlastní výrobě.

Požadujeme

Požadujeme skvělé komunikační schopnosti, velmi milé jednání se zákazníky. Podmínkou je solidní angličtina, schopnost komunikovat s rodilci. Chceme flexibilitu, spolehlivost a elán. Nutností je, abyste měli zkušenost s prací v kavárně/obchodě a uměli dobře jednat se zákazníky. Požadujeme, abyste uměli bezvadně baristicky připravit kávové nápoje. Hledame jen toho, kdo muze brat dopoledni smeny 10-15:30 ve vsedni dny.
Práce je zábavná, kromě platu si také nechávate spropitné.

Životopisy a motivační dopisy posílejte na kontaktní email. Nástup ihned.

Znalosti

JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let