Výpomoc v rodinné továrničce.

Pet Farm Family s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží3
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
130Kč / hod

Pracovní náplň

Jedná se o výpomoc v rodinné továrničce, kde vyrábíme jídlo pro pejsky i kočky z lokálních surovin. Hledáme k sobě někoho zdatného, kdo nám pomůže v kuchyni s porcováním masa, plněním plechovek, jednoduše s výrobou všech dobrůtek, které nabízíme a zároveň nezbytnými úkoly, jako mytí nádobí, ale i úklid podlahy, prostoru.

Jsme veselá kopa lidí a rádi mezi sebou uvítáme kohokoliv šikovného, s maximálními hygienickými návyky, pozitivně naladěného, no hlavně pracovitého, kdo by nám chtěl rád pomoct. Práce je fyzicky náročná, budeme rádi za lidi, které makat baví & mají take kondičku i sílu.

Nabízíme

- Směny celý říjen (PO. až PÁ.)
- Možnost výběru směny (dopolední / odpolední).

Požadujeme

- Platný potravinářský průkaz & dobrou náladu.
- Negatitní test (ne starší než 7 dní) nebo očkování.
- Pevnou uzavřenou obuv.
- Zámek na šatní skříňku.

Znalosti

Vzdělání absolvent