Christine Promo s. r. o.

Brigáda pro vysokoškoláky - možnost i na HPP

  • na pohlaví nezáleží10
  • Vysoká škola
  • Řidičský průkaz sk. B

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
200Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme vysokoškolské studenty, kteří si chtějí na Vánoce vydělat až 50.000,-

Hledáme hostesku/promotéra s českou kosmetikou.

Pracovní doba 6 -10 dní v měsíci.

Náplní práce : Na propagačních stáncích, které máme v obchodních centrech, propagovat nabízený produkt a oslovovat zákazníky.

Důležité je být komunikativní a mýt úsměv na tváři.

Jsme Christine Promo, reklamní agentura se sídlem na Praze 4, která se zabývá reklamou a propagací českých kosmetických produktů. Zaměstnáváme spolupracovníky jak na HPP tak i brigádně. Chceš být součástí party lidí, kteří jsou nastaveni podobným stylem jako Ty? Získej zkušenosti, které se Ti budou do života hodit, ať už jednou budeš dělat cokoli.

Jezdíme po PRAZE, ZÁPADNÍCH A JIŽNÍCH ČECHÁCH.

Víme, že studium je velmi náročné, a proto je tu možnost vybrat si pracovní dny podle Tvých představ a tvého rozvrhu.

Možnost dlouhodobé brigády.

Později možnost na HPP.

Hned od prvního pracovního dne jsi zapojen do motivačních školení.

Nabízíme

Nastartování Tvé kariéry

Vyplácení mzdy každý den

Každý měsíc nová soutěž

Vlastní výběr odměn

Motivovaný tým od 15 – 55 let

Možnost si sám/sama plánovat svůj čas

Auto i k soukromým účelům

Školení

Teambuilding - Barcelona (říjen 2019)

Požadujeme

Komunikativní přístup

Soutěživost

Cílevědomost

Chtít na sobě pracovat

Pracovní zkušenosti

Hosteska/PromotérNěkolik dní
Asistent/ka prodejeNěkolik dní

Znalosti

Vzdělání student
Řidičský průkazSkupina B

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let

Lokalita brigády

Praha i okolí