Vychovatel/ka na dětských pobytech Šlovice

CK Starline
  • na pohlaví nezáleží6
  • Střední škola

Pracovní náplň

Hledáme fajn lidi (kluky, holky, muže i ženy), které baví život, mají rádi společnost a jsou rádi na čerstvé vzduchu a chtějí zažít netradiční zážitky během práce.

Bude ti svěřeno cca 23 fajn dětiček jedné třídy (např. páťáci, druháci aj., především děti 1. stupně základní školy) a tvým úkolem je strávit s dětmi čas od 14 do 22 hod. prostě budou jen s tebou..
A co s dětmi budeš dělat? Tančit na diskotéce, vymýšlet program na odpoledne - sportovní, výtvarné či přírodovědné činnosti, vyzkoušíš si s dětmi i atrakce v areálu např. minigolf, diskgolf, šipkofotbal, , zahraješ si nejrůznější deskové hry, doprovodíš je na jídlo a s nimi se i nadlábneš:) dohlédneš na jejich osobní hygienu a taky aby byly brzy v posteli, budeš je motivovat, aby vyhrály nad ostatními etapy celopobytové hry, také je však budeš trošku umravňovat, ale zároveň i ty jim přirosteš k srdci a na konci školy v přírodě je budeš konejšit, utírat slzy a třeba se i fotit jako ten nejlepší a nejznámější youtuber... TO JE PROSTĚ PRÁCE VYCHOVATELE!

Nabízíme

- zajistíme ti bezplatné ubytování na pokoji přímo v rekreačním středisku
- stravu 6x denně (také zdarma) - prostě se budeš mít naprosto královsky
- dobré platové ohodnocení (při plném úvazku až 40 000 Kč)
- příjemné prostředí, prima lidi, profesionální přístup
- veškerý materiál, pomůcky, hry aj. - vše ve vybaveném táborovém skladu, který je určen jen pro náš tým
- možnost kariérního růstu - můžeš se stát hlavních vychovatelem pobytu

Požadujeme

- usměvavý, veselý:) prostě plný dobré nálady, abys zapadl mezi nás...
- hodí se i kreativita (ale není to nutné:)
- měl bys mít rád děti a mít chuť s nimi pracovat
- čistý trestní rejstřík
- věk min. 18 let

Znalosti

Vzdělání student