Asistentka na recepci IT firmy (brigáda zrušena)

Principal engineering s.r.o.
  • žena2
  • Střední škola
  • angličtina

Brigáda byla zrušena

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
100Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme komunikativního a zodpovědného člověka na dlouhodobou brigádu, který se bude starat o vytváření bezvadného pracovního prostředí v našich nových kancelářích na Praze 4. Budeš mít možnost si svoji práci zorganizovat, dáme Ti volnost, ale očekáváme, že budeš řešit své úkoly dle dohodnutého termínu.
Pozice je vhodná pro studenty, kteří se potřebují učit či připravovat na studium.

CO TĚ ČEKÁ:

Budeš mít pod palcem hlavní recepci a zodpovědnost za bezproblémový chod kanceláří
Staneš se hlavní informační a informovanou osobou, za kterou budou chodit kolegové, když budou něco potřebovat
Využiješ příjemného vystupování při přijímaní návštěv a vyřizování hovorů
Budeš se starat o komfort našich návštěv, objednávat a připravovat občerstvení na jednání aj.
Zpracovávání příchozí a odchozí pošty či kurýrních služeb pro Tebe bude maličkostí
Nákup a evidence kancelářských potřeb, které vždy ráda objednáš pro své kolegy
Vyřizování provozních a technických záležitostí spojených s chodem kanceláří
Samozřejmě také běžná administrativní práce (kopírování, skenování, zakládání, archivace)

Nabízíme

Dlouhodobou a stálou brigádu
Prostor pro řešení vlastních (školních) aktivit
Přátelské prostředí
Skvělý kolektiv

Požadujeme

Min. SŠ s maturitou
Příjemné a profesionální vystupování
Vysokou motivaci a pozitivní přístup
Spolehlivost, odpovědnost a pečlivost
Dobré komunikační a organizační dovednosti
Schopnost pracovat v týmu a zároveň vykonávat práci samostatně podle stanovených pravidel
Uživatelská práce s MS Word, Excel, PowerPoint
Tato pozice je vhodná i pro absolventy
Angličtina

Znalosti

Vzdělání absolvent
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Dokumenty (Word)
Tabulky (Excel)
Prezentace (PowerPoint)