Obsluha v Cafe Prostoru_ v Dejvicích

Lumpenkavárna s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží10

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě

Pracovní náplň

Hledáme posily do naší dejvické kavárny v přízemí NTKáčka v technickém kampusu! Máme mladý a přátelský kolektiv a spoustu žíznivých zákazníků! Práce je rozmanitá, můžeš být na kase, točit pivka, připravovat kávu...rozhodně se u nás hodně naučíš!

Nabízíme

- 95,-/h + dýška v základu
- při odpracování alespoň 18 hodin týdně 110,- do 121,-/h + dýška, podle stupně zaučení
- práci v přátelském a mladém kolektivu
- baristické a další školení k zvyšování erudovanosti
- možnost velmi flexibilního rozložení směn -> vhodné pro studenty
- nástup možný ihned

Požadujeme

- dovršení 18. roku
- odpracovat minimálně 12 hodin týdně (ve všední dny i o víkendu)
- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství (stačí až po pohovoru)
- chuť pracovat v kavárně a učit se novým věcem
- hledáme zaměstnance pouze na dlouhodobou spolupráci