Designex Food s.r.o.

Hledáme ranní ptáče do malého marketu! (od 18 let)

  • na pohlaví nezáleží10
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
125Kč / hod

Pracovní náplň

Jsi ranní ptáče a máš volná rána? Chceš si přivydělat na brigádě? Hledáme právě tebe! Náš koncept ReFresh Marketů a Bister přijme nové spolupracovníky na ranní směny - libovolně dle možností mezi 6:00 až 14:00 hodin. V případě zájmu lze dobu upravovat dle Tvých možností kdykoliv během dne - máme volné i odpolední a večerní přivýdělky. Hlavní náplní práce je přijímání objednávek a práce s pokladnou.

Pokud Tě naše nabídka zaujala, rychle napiš!

PS: Nevyhovuje Ti lokalita? Máme další provozovny také na Praze 1, Praze 4, Praze 6, Praze 9 nebo Praze 13. Můžeš si vybrat!

Nabízíme

- MOŽNOST PLÁNOVÁNÍ SMĚN PODLE VAŠEHO VOLNÉHO ČASU
- zajímavá nástupní mzda s navýšením již po měsíci
- spropitné
- bonusy z tržby
- příspěvek na stravování
- příjemná a jednoduchá práce v pohodovém kolektivu

Požadujeme

- alespoň 18 let
- odpovědnost (práce s hotovostí)
- zájem o práci na rozvoji našeho konceptu
- odpracovat průměrně alespoň 20 hodin / měsíc

Znalosti

Vzdělání student