Meffin's Poffs

BARISTA / Lívancový umělec

Meffin's Poffs
  • na pohlaví nezáleží5

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
105Kč / hod

Pracovní náplň

Pro ty, které baví připravovat dobrou kávu ☕️ a rozdávat radost lidem, máme skvělou příležitost stát na začátku něčeho skvělého.

Hledáme posilu na ODPOLEDNÍ SMĚNY (všední dny) do našeho skvělého týmu Meffin's Poffs. V září jsme otevřeli nový celoroční stánek s domácí praženou kávou a holandskými lívanečky poffertjes.

Rádi bychom našli nadšené baristy, které odborně zaškolíme a kteří s námi povedou náš první stánek v pražských LETŇANECH.Svoje CV a pár vět, čím tě tato nabídka zaujala pošli na náš mail - viz. níže.

Těšíme se na Tebe! Anička

Nabízíme

➤Co nabízíme?
K dispozici budeš mít kvalitně vybavený a pohodlný stánek (v zimě je topení samozřejmost, nemusíš se bát, že umrzneš :-)), ve kterém bude výroba a prodej kávy s lívanci probíhat. Práci ideálně na DPP nebo IČ (HPP je k diskuzi). Fixní plat minimálně 105/hod + bonusový systém založený na denních tržbách (čím budeš šikovnější, tím dosáhneš většího poměru rozdělení tržeb až 70:30) a dýška jsou samozřejmě taky tvoje ;-)

Požadujeme

➤ Koho hledáme?
Ať už jsi student, nebo si užíváš zaslouženého důchodu, či hledáš přivýdělek na mateřské dovolené, rádi tě mezi námi přivítáme, hlavní je chuť do práce a pozitivní přístup k zákazníkům. Momentálně hledáme někoho na ODPOLEDNÍ směny (13/14-19 dle domluvy).

➤Jaký je ideální barista?
Předchozí praxe není potřeba, rádi tě zaučíme všemu, co by měl správný barista umět a budeme tě v tom dále rozvíjet. Hledáme ale kolegu, který svou práci bere zodpovědně a ostatní nenechá ve štychu. Tvoje role bude ale mnohem důležitější. Náš vysněný barista bude mít totiž možnost podílet se na tvorbě nabízeného menu a vymýšlet s námi nové produkty.

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let

Lokalita brigády