Christine Promo s. r. o.

Obchodní zástupce - pozice vhodná pro vysokoškoláky

  • na pohlaví nezáleží10
  • Vysoká škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
200Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme spolehlivého a komunikativního člověka do našeho týmu, který po řádném zaškolení bude perfektně zastupovat pozici obchodního zástupce.
Jedná se o každodenní komunikaci se zákazníky v terénu a v různém městě. Je pro nás důležité nebát se a jít si za svým každodenním cílem. Jezdíme po obchodních centrech v PRAZE ale i po JIŽNÍCH a ZÁPADNÍCH ČECHÁCH.

Propagujeme české kosmetické výrobky a na trhu působíme již čtvrtým rokem. Pravidelně své zaměstnance školíme a připravujeme na každý pracovní den. Naším cílem je, aby každý den byl pro naše zaměstnance lepší než ten předchozí. Sám/a si plánuješ dny, které budete pracovat (PO – NE). Možnost výplaty každý pracovní den či měsíčně, tuto výši výdělku máš možnost OVLIVNIT.

Nezáleží na věku, vzdělání či pracovních zkušenostech, u nás může pracovat každý, kdo se chce do práce každý den těšit. Zaměstnáváme spolupracovníky od 15 do 55 let. Náš tým je velmi různorodý.

Po řádném vyškolení a určitém splnění našich firemních požadavků se i z tebe stane výborný zástupce.

Vše záleží jen na Vašem entuziasmu. Náš tým je velmi cílevědomý, a právě proto hledáme člověka, co má jasné cíle a nebojí se jich dosáhnout stůj co stůj!!!

Velmi rádi spolu ale trávíme i osobní čas – výlet do Disneylandu, Milána, Paříže, Beach party

Neboj se poslat nám svůj životopis a rádi Tě pozveme na osobní pohovor.
Pozice je vhodná pro absolventy i vysokoškoláky. Možnost určovat si pracovní dny dle školního rozvrhu.

Nabízíme

Nastartování Tvé kariéry

Vyplácení mzdy každý den

Každý měsíc nová soutěž

Vlastní výběr odměn

Motivovaný tým od 15 – 55 let

Možnost si sám/sama plánovat svůj čas

Možnost dlouhodobé brigády.

Auto i k soukromým účelům

Školení

Teambuilding – Barcelona v říjnu 2019

Požadujeme

Komunikativní přístup

Soutěživý/á

Spolehlivost

Cílevědomý/á

Nebát se na sobě pracovat

Pracovní doba min. 14 dní

Znalosti

Vzdělání student

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let

Lokalita brigády

Praha i okolí