IOT SPECIALISTA

Timone Management s.r.o.
  • žena1
  • muž1
  • Vysoká škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
40.000Kč / měs

Pracovní náplň

Hledáme nadšence do IoT. Nemusíte mít moc zkušeností, hlavně aby Vás oblast IoT lákala a říkali Vám něco zkratky v požadavcích.

Není nutná praxe, jen nadšení pro tyto technologie.
Čeká Vás jistota HPP a velmi zajímavá perspektiva do budoucna v jedné z největších a nejprestižnějších telekomunikačních firem v Česku.

Náplň práce:
Správa a provoz IoT Portálu a podpora zákazníků vč. potenciálního troubleshootingu
Spolupráce na definici rozvojových požadavků pro IoT Portál (tvorba a připomínkování zadávací dokumentace)
Tvorba a exekuce akceptačních testů nových funkcionalit IoT Portálu a integračních API
Základní znalost a podpora implementovaných řešení pro IoT vertikály (end to end řešení vč. správy a dohledu čidel)
Aktivní účast na rozvojových aktivitách společnosti v oblasti IoT (Hackathony, Case studies)

Benefity:
Zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
Možnost seberealizace a profesního růstu v rámci společnosti
Systém volitelných zaměstnaneckých benefitů
Mobilní telefon
Notebook
Pružnou pracovní dobu
Stravenky v hodnotě 100 Kč
Týden dovolené navíc, 4 dny zdravotního volna
Nástup možný ihned

Nabízíme

Finanční ohodnocení na základě zkušeností

Požadujeme

Vzdělání technického směru
Základní znalost platformy SOA a JBOOS
Základní znalost IoT trendů a platforem - Azure IoT Suite, AWS IoT, Google IoT Core, SAP Leonardo, IBM Watson, Software AG Apama
Základní znalost Hortonworks, HD Insight, Spark, Cassandra, MongoDB výhodou

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Programování

Lokalita brigády

Celá Praha