Tampoco Investment, s.r.o.

Guest Service Agent

  • na pohlaví nezáleží1
  • Vysoká škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
150Kč / hod

Pracovní náplň

Koho hledáme?
Hledáme kolegu, který bude odpovědný za dokonalý zákaznický servis pro naše hosty. Někdo, kdo rád pracuje v týmu, je proaktivní člověk a rád poznává nové lidi a je připraven pomoci našim hostům ve všech situacích. Pomůže také s každodenními kancelářskými úkoly.

Za co kandidát bude odpovědný?
• Příprava a koordinace check-in a asistence check-out našich hostů.
• Ovládání systémového seznamu příchozích a odchozích hostů.
• Uvítání hostů a ubytování hostů a vše co s tím souvisí.
• Zachovat hodnocení spokojenosti zákazníků a splnění kategorii, jako je přívětivost, efektivita, vstřícnost a znalosti.
• Přijímání a potvrzení rezervace telefonicky, e-mailem, interním systémem a osobně a zajištění, aby se rezervace nepřekrývaly ani nedošlo k overbooku.
• Odpovídat na e-maily a zprávy hostů na našich hlavních online OTA portálech.
• Poradit hostům , podat hostům důležité informace, doporučení dostupných služeb dopravy, gastronomie a další zajímavá místa.
• Pomoc hostovi s objednávkou taxi, tiskem letenek, rezervací zájezdů atd.
• Reakce na recenze hostů a zpětná vazba od hosta, ať už online, nebo osobně s hostem.
• Administrativní každodenní úkoly
• Před check-inem nového hosta se ujistit, že jsou apartmány zcela připravené.
• Koordinace s úklidem a prádelnou.

Nabízíme

Co nabízíme?
• Přátelské mezinárodní prostředí
• Zajímavé pracovní příležitosti a profesní růst
• Atraktivní pražská lokalita na Žižkově a Vinohradech
• Pracovní doba 9: 00-18: 00
• Až dvakrát ročně bonusové a pobídkové programy založené na výsledcích a na výkonu jednotlivce a společnosti.
• Příležitost rozvíjet svou kariéru ve skupině společností Arbfaa Capital (www.ArbfaaCapital.com).

Požadujeme

Jaké dovednosti by měl ideální kandidát mít?
• Přátelská a přívětivá osobnost.
• Vyžadujeme velmi dobrou znalost angličtiny. Čestina a další jazyky jsou velkou výhodou.
• Velmi dobré komunikační schopnosti s orientací na zákazníka
• Být časově flexibilní (práce o víkendech)
• Velmi dobrá znalost e-mailu a programu Microsoft Outlook, Word, Excel, Internetových aplikací atd.

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Tabulky (Excel)
Dokumenty (Word)