Courier BOX, s.r.o.

Kurýr Bolt Food

Courier BOX, s.r.o.
  • žena20
  • muž20
  • na pohlaví nezáleží20

Pracovní náplň

Budete doručovat jídla z nejoblíbenějších restaurací. Můžete doručovat na kole, elektrické koloběžce, autem nebo na motorce. Práce nabízí naprostou časovou flexibilitu, do systému se můžete přihlásit kdykoliv stisknutím tlačítka v aplikaci. Nejsou žádné limity na počet odvezených objednávek nebo hodin. Žádný šéf na vás nebude tlačit, kdy máte jezdit.
Jste pánem svého času. Za hodinu se přehoupnete přes 200 Kč. Peníze vyplácíme každý týden.
Jak práce probíhá

Kurýr doručuje na základě pokynů aplikace. Algoritmus přiřazuje objednávky kurýrům nejblíže restauraci, kteří ji mohou přijmout nebo odmítnout. Následně směřují do restaurace, kde na ně čeká připravená objednávka a dle pokynů aplikace ji doručují zákazníkovi. Vše je placené platební kartou v aplikaci, kurýři nepracují s hotovostí, ani neřeší případné problémy a reklamace. Jen převezmete objednávku a doručíte, zbytek zařídí podpora. Po doručení v aplikaci ihned vidíte odměnu za danou objednávku.
Kdy musíte jezdit

Záleží úplně na vás. Směny nejsou a neplánují se žádné časy dopředu. Kurýři jsou pány svého času a kdykoliv mohou naskočit a rozvážet. Když chtějí skončit, stačí se jen odhlásit z aplikace a jedete domů. Někdo jezdí jednou za týden, měsíc a jiný doručuje každý den.
Někdo při práci, jiný ke škole a někdo na full-time. Kurýry nelimitujeme minimálním ani maximálním počtem objednávek nebo hodin.

Nabízíme

Nemusíte čekat celý měsíc než od nás peníze dostanete. Vyplácíme každý týden. Podle nás velký benefit.
Kdy pracujete záleží jenom na vás. Během vteřiny se můžete přihlásit do systému a pracovat. Konec pracovní doby si zvolíte také sám, stačí se odhlásit z aplikace.
Hledáte přivýdělek v nelehké době? Vyjdeme vám vstříc. DPP nabízí nižší odvody v porovnání s DPČ nebo HPP a možnost kdykoliv skončit. Tuto smlouvu lze podepsat i při zaměstnání.
Je možná také spolupráce na IČO.
Slevy na PHM, neomezený mobilní tarif, pronájem vozidel a elektrických skútrů.
Nástup možný ihned.
Férové a transparentní jednání.
Nejvyšší výdělky v oblasti rozvozu jídla.
Vlastní kurýrský car-sharing

Požadujeme

Chuť pracovat, úsměv a schopnost komunikovat se zákazníky.
Profesionální a spolehlivé jednání, slušnost.
Mobilní telefon s daty a vlastní dopravní prostředek.
Termobox, který Vám zapůjčíme při náboru.

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let

Videa

Lokalita brigády

Celá Praha