Kuchař/ka do Kavárny Kočičí Praha

eFact, s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží2

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
100Kč / hod

Pracovní náplň

Pražská kočičí kavárna s netradičním konceptem hledá kuchařku/kuchaře na DPP či na zkrácený HPP.
Hledáme TEBE! - člověka, který miluje vegetariánskou, veganskou stravu a sladké stejně jako my.
Rád(a) vymýšlíš nové recepty, postaráš se nám o nové recepty polévek, sendvičů, quichů, snídaní, dortů a také o přípravu snídaní/brunchů.

Baví tě vymýšlet nové a bláznivé gastro akce jako např. halloweenské specialy, dýňové hody, vánoční speciality, retro, apod.

Vaříme zeleninové polévky, drobný bistro sortiment, koláče, dorty, cupcakes, ... vše co tvé vegetariánské a cukrářské snese. :-)

Nabízíme

- příjemnou práci v mladém kolektivu
- možnost podílet se na menu a akcích Kavárny Kočičí
- možnost pořádání vlastních gastro akcí v Kavárně Kočičí
- dlouhodobou spolupráci

Požadujeme

- flexibilitu
- ochotu pracovat i z domova (objednávky)
- drobné zkušenosti z vaření (nadšení je mnohdy více!)
- vlastní nápady/recepty