zdravotnice na škole v přírodě

21. 5. 2018 - 30. 6. 2018
Cestovní kancelář CK2
  • na pohlaví nezáleží2

Pracovní náplň

Hledáme náhradu za kolegyni a tak nabízíme extra odměnu:
1100 Kč za noc!!!, tedy až 6600 za školu v přírodě + další bonusy
termíny jsou
od 21.5.
a
od 28.5.2018 a několik v červnu.

Za více turnusů a dobře odvedenou práci nabízíme ještě další příjemné motivační BONUSY. Přidejte se k nám, pomozte učitelů a vychovatelům s hladkým průběhem pobytu a staňte se součástí vzpomínek spokojených dětí.

Nabízíme

Ubytování, stravování 5x denně a dopravu od školy a zpět zcela ZDARMA.
Zajímavou práci s dětmi, výběr termínu dle Vašich časových možností.

BONUSY PŘI ABSOLVOVÁNÍ VÍCE TERMÍNŮ.
Přiveďte kamaráda či kolegu a získejte odměnu navíc.

Požadujeme

Odpovídající vzdělání – zdravotnický kurz, nebo ukončená střední škola v oboru, nebo ukončený 3. ročník lékařské fakulty. K tomu hlavně kladný vztah k dětem a samozřejmě trestní bezúhonnost.

Lokalita brigády

Praha i okolí