Michala Loudínová

Trvalá brigáda v eshopu a prodejně Dráček.cz 120Kč/h

  • žena2

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
120Kč / hod

Pracovní náplň

Do naší rodinné firmy – eshopu s dětským zbožím, hledáme 2 brigádníky na dlouhodobou spolupráci. Pracovní doba cca 20h týdně, nutno pokrýt ve dvou lidech otevírací dobu 10-18h od pondělí do pátku. Střídání bude dle domluvy těchto dvou brigádníků, buď jen některé dny v týdnu na celý den nebo 4h denně, jak se ve dvou domluvíte, tak budete mít směny. Vhodné pro studenty. Navyšování úvazku v případě zájmu možné. Předchozí zkušenosti s podobnou prací vítané, nejsou nutné. Odměna: 120Kč/h čistého Pracoviště kousek od metra Palmovka, nástup ihned

Nabízíme

Nabízíme práci v pohodovém prostředí s osobním přístupem. Vše vás rádi naučíme, ale po zapracování požadujeme samostatnost a proaktivní přístup k pracovní náplni. Nemáme ambici stát našim brigádníkům za zády a kontrolovat každý jejich pohyb, ale práce musí být hotová a je vždy co dělat. Loajalita a souznění s duchem rodinné firmy bude vaší největší devizou a my vás za to budeme mít rádi. Více osobně či v emailu.

Požadujeme

Hledáme pracovité a hlavně usměvavé uchazeče s kladným vztahem k prodávanému sortimentu a velkou empatií pro naše zákazníky, děti a jejich rodiče. Práce zahrnuje balení zásilek dle eshopových objednávek, zpracování příchozího zboží od dodavatelů (příjmy na sklad, úklid do regálů), obsluha zákazníků, poradenství s nákupem a přímý prodej, práce ve skladovém sw, zadávání nových položek do eshopu atd. Práce je manuální i administrativní a velmi pestrá, všechny zmíněné činnosti se v pracovním dnu střídají. Dobrá znalost práce na PC výhodou.

Znalosti

IT znalostiÚroveň
Dokumenty (Word)